Telefon Servisi Burada.

Hemen Keşfedin.

Orse İletişim; iPhone, iPad, Samsung, Oppo, Huawei, Xiaomi, Blackberry, HTC, LG gibi cihazlar başta olmak üzere tüm marka cep telefonları için garantili teknik servis ve onarım hizmeti vermektedir.

Tam donanımlı elektronik servisimiz ve orjinal parça kullanım ilkemiz ile kırık dokunmatik camlarınız Otoglav (Vakumlu Fırın) ve OCA (Optical Clear Adhesive) cihazları ile özel olarak tamir edilmekte, yapıştırıcılı dokunmatikde sıfır kayıplı değişim Antalya Cep Telefonu Servisi Orsa İletişim'de yapılmaktadır.
Antalya Tablet servisi konusunda 11 yıllık bir deneyime sahip olan firmamız tüm Türkiye’ye Garantili tablet tamiri hizmeti veriyoruz.. Teknik servis alanında deneyimli personellerimiz ile ESD standartlarına uygun teknik servislerimizde hizmet veriyoruz. TSE-HYB standartlarında hizmet sağlayan firmamız ISO 9001 ve 18001 güvencesiyle 15 yıldır teknik servis alanında siz değerli kullanıcılarımıza hizmet sağlıyoruz.

Samsung tablet cihazları ile ilgili tüm datasheetler sistemimizde mevcuttur. Tüm Samsung Galaxy tablet ürünlerine Ücretsiz arıza tespit hizmeti veriyoruz. Samsung markalı tabletlerin Ekran, Dokunmatik, Kasa, Şarj soketi, yazılım, Kamera ve Swich parça değişim hizmetini sağlıyoruz.

Samsung Galaxy tablet bilgisayarınızı Türkiye’nin her yerinden ister kargo ile istersenizde firmamıza elden teslim edebilirsiniz. Cihazınızı teknik servisimizde ki onarım süresi maksimum 10 iş günüdür. Teknik servisimize cihazınızı getirdiğinizde veya gönderdiğinizde size Cihazı bize teslim ettiğinize dair bir form teslim edilecektir.

TTEC marka distribütörlüğü başta olmak üzere bir çok marka telefon ve tablet aksesuarlarını ORSE İletişimden temin edebilirsiniz.