Sık Sorulan Sorular

 

 • Neden Orsa İletişim Open or Close
  ORSE garanti dahili ve harici tamirleri sağlayan bir akıllı telefon ve mobil cihazlar servisidir. Orse'yi diğer servislerden ayıran, orjinal yedek parçalar ile kaliteli,hızlı, güvenli ve garantili tamir yapması ve müşterisini bütün tamir sürecinden haberdar etmesidir.
 • Tahmini Fiyat Nedir Open or Close
  Tahmini fiyat; telefon marka, model ve arıza nedeninin muhtemel tamir servis bedelidir. Gerçek fiyat telefonunuzun tarafımızca incelenmesinden sonra size iletilecek, onayınızdan sonra tamire başlanılacaktır. Onayladığınız fiyat telefon tamir edilip tarafınıza teslim edildikten sonra kredi kartından veya nakit alınır. Tahmini fiyatlarımız değişen parça bedelleri ve işçilik üzerinden hesaplanır.
 • Hangi Telefonları Tamir Ediyoruz Open or Close
  Tüm cep telefonu ve tablet cihazları tamir ediyoruz.
 • Servis Süresi Ne Kadardır? Open or Close
  Tamir için ortalama servis süremiz 1 iş günüdür. Arızanın durumuna ve parça değişimine göre süre uzayabilir.
 • Garanti Nedir? Open or Close
  Mobil cihazınızın garantisi düşürme ve sıvı teması gibi kullanıcı hataları sebebi ile oluşan arızaları kapsamamaktadır. Bu tür arızalara yapılacak olan yetkisiz müdahalelerde cihazınızın garantisi bozulur. Dolayısıyla gelecekte ortaya çıkması olası kullanıcı hatası olmayan arızalara karşı üretici garantiniz işlev dışı kalır.
 • Telefonum Arızalı, Servis Ücreti Nedir? Open or Close
  Telefonunuzun açılmaması birçok farklı arıza sebebinden olabilir. Telefonunuzu incelemeden bu farklılıkları anlayamadığımız için gerçek tamir bedeli, telefonunuz tarafımıza ulaştırılıp incelendikten sonra belirlenecektir. 
   Bizimle iletişime geçip arızalı cep telefonunuz yada tabletiniz hakkında arıza bilgisi verip ortalama olarak fiyat bilgisi alabilirsiniz.
 • Telefonum Suya Düştü, Ne Yapmalıyım? Open or Close
  Sıvı temasına karşı dayanıklı olmayan tüm elektronik cihazlar sıvıyla temas ettiğinde ana kart üzerindeki parçalar kısa devre sonucu arızalanmaya başlar bunun için ilk yapmanız gereken cep telefonunuzun yada tabletinizin bataryasını çıkartın eğer batarya çıkmıyorsa cihazınızı kapalı tutunuz ve en kısa sürede cihazınızın temizlenmesi için  servisimize  bırakınız.
 • Ödemeyi Ne Zaman Yapacağım? Open or Close
  Ödeme, tamir işlemi bitip telefon tarafınıza teslim edildiği zaman önceden belirttiğiniz şekilde ister kredi kartı ile ister nakit ile yapılır.
 • Yedek parçalarınız garantili midir? Open or Close
  Kullandığımız tüm yedek parçalar 1 ay süre ile garantilidir.